moglby mi ktos polecic jakis w miare prosty w obsludze program do przerobki filmikow? konkretnie chodzi mi o to, zeby "przekrecic" film nakrecony aparatem. wiecie o co chodzi?

film krecony w pionie, a po zgraniu na kompa jest w poziomie i chce go jakos obkrecic

chyba ktos mnie zrozumial xD sprawa taka sama jak z fotkami, z tym ze filmu w np. office picture manager nie przekrece
prosze pomozcie
