Wyświetl pojedynczy post
Kasiunia
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: Radom/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3259
Stary 01.11.2008, 23:25
moglby mi ktos polecic jakis w miare prosty w obsludze program do przerobki filmikow? konkretnie chodzi mi o to, zeby "przekrecic" film nakrecony aparatem. wiecie o co chodzi? film krecony w pionie, a po zgraniu na kompa jest w poziomie i chce go jakos obkrecic chyba ktos mnie zrozumial xD sprawa taka sama jak z fotkami, z tym ze filmu w np. office picture manager nie przekrece
prosze pomozcie
po prostu Kasia

Odpowiedz cytując