Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3258
Stary 01.11.2008, 23:22
3michal_04 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie pomóżcie!

Gdy odpalam PES 2009 pojawia się taki oto komunikat:

Could not write license data!
Please contact Customer Support for further instructions.


dodam, ze gra jest oryginalna.

Co robić?
instalowałeś jakieś patche
Odpowiedz cytując