Wyświetl pojedynczy post
sumcio91
Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3257
Stary 01.11.2008, 20:51
Kumpel chce sobie ściągnąć telefon z USA. I pytanie czy bedzie on działać w Polsce?
...Tylko Wisełka Tylko Krakowska Nasza Drużyna Zawsze Mistrzowska...
Odpowiedz cytując