Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sumcio91
Member
Od: 04.2005
Offline
#
3257
01.11.2008, 20:51
Kumpel chce sobie ściągnąć telefon z USA. I pytanie czy bedzie on działać w Polsce?
...Tylko Wisełka Tylko Krakowska Nasza Drużyna Zawsze Mistrzowska...
sumcio91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sumcio91
Znajdź inne posty napisane przez sumcio91