Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
adTSam
Member
Od: 05.2007
Offline
#
471
01.11.2008, 15:14
Sprzedam nową nokie n73 Nie używana simlock plusa Cena 500zł
Pytania priv
Pozdrawiam
adTSam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adTSam
Znajdź inne posty napisane przez adTSam