Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2203
Stary 01.11.2008, 09:18
Ostatni sondazyk - uwielbiam te sondazyki,zwlaszcza,kiedy dodany jest - przypadkiem,oczywiscie - kolejny...Ale przeczytajcie sami :
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...2__PiS_28.html
Przy okazji,cpc - przeciez jest OCZYWISTE,ze PO nic a nic nie patrzy na swoje wlasne interesy - rzeczy,ktore przytaczasz na N.czas-em, to stek klamst i bzdur...

I jeszcze jedno:
http://www.dziennik.pl/gospodarka/ar...du_glupka.html

I wszystko w temacie wspolczesnego zlodziejstwa...
Ostatnio edytowane przez wyar : 01.11.2008 o godz. 13:03.
You'll never know...