Ostatni sondazyk - uwielbiam te sondazyki,zwlaszcza,kiedy dodany jest - przypadkiem,oczywiscie - kolejny...Ale przeczytajcie sami :
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...2__PiS_28.html
Przy okazji,cpc - przeciez jest OCZYWISTE,ze PO nic a nic nie patrzy na swoje wlasne interesy - rzeczy,ktore przytaczasz na N.czas-em, to stek klamst i bzdur...

I jeszcze jedno:
http://www.dziennik.pl/gospodarka/ar...du_glupka.html
I wszystko w temacie wspolczesnego zlodziejstwa...