Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline
#
3242
01.11.2008, 07:36
dostuffca
napisał(a):
W katalogu mam dwa pliki avi. Łącznie 3,6gb, które chciałbym odzyskać. Klikam usuń - dowiaduję się, że nie ma takich plików (nie znaleziono pliku C:\....). Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić? Oprócz formatu dysku
[add]total commander 7.01 - próba zarówno przez to jak i przez kosz - tak. Jak próbuję je odpalić "nie znaleziono pliku". Irytująca sprawa
podbijam i uzupełniam o grafikę
krok po kroku w TC
zirytowałem się i zainstalowałem najnowszego Erasera - skutek bez zmian.
dostuffca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dostuffca
Znajdź inne posty napisane przez dostuffca