|
Ja dotknąłem archeologii pracując swego czasu pod naszym krakowskim rynkiem oraz pod Wawelem na Podzamczu. Coby nie mówić........ kawał historii .....- inna sprawa, że doświadczyłem też ustawianych przetargów, przekretów jakich świat nie widział i tego całego bagna, które wokół tego się toczyło......... aczkolwiek wszyscy wiedzą, że archeo jest lepsze niż genetix.........
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|