Temat: Archeologia
Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.11.2008, 00:13
Ja dotknąłem archeologii pracując swego czasu pod naszym krakowskim rynkiem oraz pod Wawelem na Podzamczu. Coby nie mówić........ kawał historii .....- inna sprawa, że doświadczyłem też ustawianych przetargów, przekretów jakich świat nie widział i tego całego bagna, które wokół tego się toczyło......... aczkolwiek wszyscy wiedzą, że archeo jest lepsze niż genetix.........
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując