Wyświetl pojedynczy post
Rafał_TS
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 31.10.2008, 22:57
nowy_piotrek napisał(a):Wyświetl post
ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan
Na twoim miejscu popatrzył bym na wynik Roddicka .
[SIGPIC][/SIGPIC]
Odpowiedz cytując