Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
Od: 02.2008
Offline
#
3241
31.10.2008, 22:36
zimka
napisał(a):
Nie wiecie czasem czy jutro otwarte są sklepy typu Obi Praktiker M1 itp
z góry dzięki wielkie za odpowiedź!!
No co Ty... w swieto ?!
sorel
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sorel