|
Myślałem, że to chyba wie tylko PZPN, ale terminu losowania jednak jeszcze nie ustalono
Wiadomo tylko kiedy mecze (mecz i rewanż) ćwierćfinałowe się odbędą: 19.03.2009 i 07.04.2009
Ostatnio edytowane przez FraMat : 31.10.2008 o godz. 19:10.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|