Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
420
31.10.2008, 16:51
nowy_piotrek
napisał(a):
ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan
Nalbandian izi pojechal z Murrayem (7:6, 6:3)
Grzechem bylo nie grac po takim kursie, teraz pora na Rodicka.
Kto nie ryzykuje, nie zyskuje
Może jakimś fartem się uda ... hehe
Wisła Pany
wislabielany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislabielany
Znajdź inne posty napisane przez wislabielany