Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 31.10.2008, 16:51
nowy_piotrek napisał(a):Wyświetl post
ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan

Nalbandian izi pojechal z Murrayem (7:6, 6:3) Grzechem bylo nie grac po takim kursie, teraz pora na Rodicka.

Kto nie ryzykuje, nie zyskuje

Może jakimś fartem się uda ... hehe
Wisła Pany





Odpowiedz cytując