wislabielany napisał(a):

Boje się troche tylko tego handicap'a z Barceloną ale może się uda
|
ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan
Nalbandian izi pojechal z Murrayem (7:6, 6:3)

Grzechem bylo nie grac po takim kursie, teraz pora na Rodicka.