Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 31.10.2008, 16:18
wislabielany napisał(a):Wyświetl post
Boje się troche tylko tego handicap'a z Barceloną ale może się uda
ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan

Nalbandian izi pojechal z Murrayem (7:6, 6:3) Grzechem bylo nie grac po takim kursie, teraz pora na Rodicka.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując