Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3237
Stary 31.10.2008, 16:17
Ciekawa sprawa
Rozumiem ze korzystasz z windows commandera ,lub czegos podobnego i probowales usunac tak przeniesieniem do kosza, jak i winodows/total commanderem?
ps. a jak chcesz odpalic te aviki to co sie dzieje?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując