Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4457
Stary 31.10.2008, 15:00
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiscie, raczej bysmy na nich nie stracili. Nie chcesz chyba jednak przez to powiedziec, iz bezposrednio z tego plynie taki oto prosty wniosek, ze i na Ivanovskim bysmy nie stracili ?

Poza tym Ivanowskiemu niespieszno do Wisly
Głownie to chciałem powiedzieć, że jak są jakieś pieniądze do wydania to trzeba sluchać trenera jak mówi kto mu jest potrzebny. Jak piłkarze z kartą to zresztą tak samo. Trener chce napastnika, a dostaje obrońcę i potem się wiesza na nim psy - śmiech. Trener chce dużego i silnego, dostaje małego - to też nie tak ma być.
Odpowiedz cytując