Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 31.10.2008, 14:51
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Był bym za opcją wystawienia Marcelo i Barreto na środku pomocy, co o tym sądzicie ?
Jeśli chodzi o Marcelo to się zgadzam, jest w gazie, potrafi odebrać piłkę, dużo widzi i świetnie gra głową. Poza tym na środku obrony IMO powinien grać Głowa z Cleberem, bo oni dobrze ze sobą współpracują i po postu dłużej grają ze sobą. Co do Barreto to nie wiem czy to dobry pomysł. Po pierwsze ostatnio mało grał i po jednym niezłym występie trudno oceniać jego formę, chociaż możliwości i umiejętności ma spore. A druga, ważniejsza sprawa, to trener Skorża doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie może nagle zmienić całego środka pola, bo wszystko mu się może posypać. Zmian na takich pozycjach trzeba dokonywać bardzo ostrożnie i raczej nie od razu dwójkami
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 31.10.2008 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując