|
Pes 6 ma niewielkie wymagania - mi na starej 9100 bodajże smigal ,no ale to wypadalo by najpierw sprawdzic czy bedzie Ci dobrze chodzilo.
Pytanie - oddalem na gwarancje grafe(zlom 6800xt) - zalozmy ze przejdzie ,nie naprawia i nie beda mieli takiej drugiej - moge sie domagac zwrotu pieniedzy(a kiedy ja kupowalem kosztowala prawie 300 zeta)?, bo pewnie beda mi chcieli wcisnac cos o podobnych marametrach a teraz takie chodza po 100.
|