Eustachy napisał(a):

Krizanacowi sie udalo
|
Wyjatek potwierdzajacy regułe.
Tez nie rozumiem dlaczego Brozek jest juz sprzedany, sam Paweł mowil ze JEŚLI odejdzie to w Czerwcu. no chyba ze trafi sie odpowiednia oferta. czyli dla Cupiala to gdzies 3-5mln
Moze jestem naiwny, moze jestem głupi, ale jestem optymista i mysle ze w zimie solidnie wzmocnimy nasz sklad. Mam nadzieje ze Cupial rozumie to ze Skorza to nie jest byle trener i jesli dostanie odpowiednie narzedzia to zrobi z tego uzytek.