Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4456
Stary 31.10.2008, 14:20
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Krizanacowi sie udalo
Wyjatek potwierdzajacy regułe.

Tez nie rozumiem dlaczego Brozek jest juz sprzedany, sam Paweł mowil ze JEŚLI odejdzie to w Czerwcu. no chyba ze trafi sie odpowiednia oferta. czyli dla Cupiala to gdzies 3-5mln

Moze jestem naiwny, moze jestem głupi, ale jestem optymista i mysle ze w zimie solidnie wzmocnimy nasz sklad. Mam nadzieje ze Cupial rozumie to ze Skorza to nie jest byle trener i jesli dostanie odpowiednie narzedzia to zrobi z tego uzytek.
Ostatnio edytowane przez lodecki : 31.10.2008 o godz. 14:23.
Odpowiedz cytując