zloto napisał(a):

A czemu juz polowa forum sprzedala Brozka? On jeszcze jest w Wisle i oby byla jak najdluzej
|
Bo polowie forum czasami zdarza sie myslec

W tym klubie to jest tak teraz ze chocby Pawel sie zapieral nogami i rekami to i tak go sprzedadza.Pytanie tylko ,czy w zimie czy w lecie - oba terminy do dupy ,no ale niech juz pogra do konca tego sezonu.
Jedyna szansa to powrot 'starego' Pawla - czyli kupe setek , malo goli ale na to sie nie zanosi.