Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4455
Stary 31.10.2008, 14:17
zloto napisał(a):Wyświetl post
A czemu juz polowa forum sprzedala Brozka? On jeszcze jest w Wisle i oby byla jak najdluzej
Bo polowie forum czasami zdarza sie myslec
W tym klubie to jest tak teraz ze chocby Pawel sie zapieral nogami i rekami to i tak go sprzedadza.Pytanie tylko ,czy w zimie czy w lecie - oba terminy do dupy ,no ale niech juz pogra do konca tego sezonu.
Jedyna szansa to powrot 'starego' Pawla - czyli kupe setek , malo goli ale na to sie nie zanosi.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując