|
Senior Member
Offline
|
#4452

31.10.2008, 14:00
|
kacu napisał(a): 
|
Czyli tak jak co drugi zagraniczny... myśli że u nas "odskoczy" a nawet jak mu sie to uda to grzeje ławe. Jakoś niepamiętam żeby jakiś polak albo zagraniczny gracz z naszej ligi po wyjeździe z kraju zrobił wielką kariere.
|
Krizanacowi sie udalo 
|
|