Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4452
Stary 31.10.2008, 14:00
kacu napisał(a):Wyświetl post
Czyli tak jak co drugi zagraniczny... myśli że u nas "odskoczy" a nawet jak mu sie to uda to grzeje ławe. Jakoś niepamiętam żeby jakiś polak albo zagraniczny gracz z naszej ligi po wyjeździe z kraju zrobił wielką kariere.
Krizanacowi sie udalo
Odpowiedz cytując