Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4451
Stary 31.10.2008, 13:58
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Poza tym Ivanowskiemu niespieszno do Wisly
Czyli tak jak co drugi zagraniczny... myśli że u nas "odskoczy" a nawet jak mu sie to uda to grzeje ławe. Jakoś niepamiętam żeby jakiś polak albo zagraniczny gracz z naszej ligi po wyjeździe z kraju zrobił wielką kariere.
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
Odpowiedz cytując