Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline
#
4451
31.10.2008, 13:58
Eustachy
napisał(a):
Poza tym
Ivanowskiemu niespieszno do Wisly
Czyli tak jak co drugi zagraniczny... myśli że u nas "odskoczy" a nawet jak mu sie to uda to grzeje ławe. Jakoś niepamiętam żeby jakiś polak albo zagraniczny gracz z naszej ligi po wyjeździe z kraju zrobił wielką kariere.
rocco_1906
napisał(a):
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
kacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacu
Znajdź inne posty napisane przez kacu