Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3233
Stary 31.10.2008, 13:39
Jeśli automatycznie ci się nie otwiera po podłączeniu kamery do komputera to powinieneś zainstalować specjalne sterowniki adekwatne do twojej kamery, jeśli nie miałeś takich w zestawie z kamerą to musisz poszukać po internecie.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując