arti napisał(a):
|
Na Iwańskim i Lewandowskim, których ponoć chciał i miał obiecanych (Piłka nożna) raczej byśmy nie stracili.
|
Rzeczywiscie, raczej bysmy na nich nie stracili. Nie chcesz chyba jednak przez to powiedziec, iz bezposrednio z tego plynie taki oto prosty wniosek, ze i na Ivanovskim bysmy nie stracili ?
Poza tym
Ivanowskiemu niespieszno do Wisly