Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4448
Stary 31.10.2008, 13:14
arti napisał(a):
Na Iwańskim i Lewandowskim, których ponoć chciał i miał obiecanych (Piłka nożna) raczej byśmy nie stracili.
Rzeczywiscie, raczej bysmy na nich nie stracili. Nie chcesz chyba jednak przez to powiedziec, iz bezposrednio z tego plynie taki oto prosty wniosek, ze i na Ivanovskim bysmy nie stracili ?

Poza tym Ivanowskiemu niespieszno do Wisly
Odpowiedz cytując