Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4447
Stary 31.10.2008, 13:06
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Jestem podobnego zdania jak kolega powyzej.
Pomysl sciagniecia Gancarczyka rozpatruje na TAK.
Ale Ivanowski ? Dla mnie chlopak od zawsze wygladal na drewnowatego i takim pozostaje, mimo ze ostatnimi czasy mocno sie rozstrzelal. Staram sie sobie przypomniec jak wygladaly te jego wszystkie bramki z obecnej rundy i przed oczyma wylania sie obraz goscia, ktory najczesciej w wyniku ogromnego zamieszania i sporego przypadku, dobija pilke z kilku metrow do pustej bramki. Nie jest to moze najgorszy napastnik w lidze, jednak technike i szybkosc, to w porownaniu z nim nawet rzeczony Kielbacha mial znacznie lepsza.
Jeśli Skorża powiedział "bardzo szybki i silny" to nie mogło być o Ivanowskim. Jaki on szybki?
Dla mnie to się kupy nie trzyma.
Z drugiej strony jak są pieniądze i Skorża rzeczywiście chce Ivanowskiego to dać Mu go i koniec.
Na Iwańskim i Lewandowskim, których też ponoć chciał i miał obiecanych (Piłka nożna) raczej byśmy nie stracili.
Odpowiedz cytując