Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4446
Stary 31.10.2008, 13:02
Ciekawe co by było gdyby kibice założyli jakiś fundusz na wzmocnienia klubu, gdyby wszystko było dokładnie pilnowane, jawne i kasa szła by tylko na wzmocnienia, wliczam pomyłki transferowe i zmarnowanie kasy czasem przez nietrafione inwestycje, ale uważam że dałoby się wtedy temat wzmocnień posunąć do przodu, jako kibic Wisły uważam że nie byłoby dla mnie problemem wpłacenie z 50 zł miesięcznie na szczytny cel, jak wiadomo kibiców naszego klubu jest dość sporo więc jakby taką kwotę dawał co 10 kibic to rocznie mogłaby się uzbierać całkiem ciekawa sumka, istotne żeby cała sprawa była w miarę przejrzysta i bez żadnego krętactwa to by wypaliło, skoro różne fundacje potrafią zbierać kasę na różne cele to dlaczego nie kibice Wisły. Ja jestem na poważnie całkiem za.
Odpowiedz cytując