Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 31.10.2008, 13:00
No wlasnie jerry.....nie sadzisz ze 2 defensywnych pomocnikow to troche za duzo?
Pozatym to 'rozbijanie akcji w srodku' to chyba tez zbytnio Cantoro nie wychodzi.
94 - Allah Akbar!!