Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
Od: 02.2008
Offline
#
3231
31.10.2008, 12:56
W
napisał(a):
ile ty masz lat..
beke kręci uherek z ciebie a ty sie dajesz ..
a Wy ile macie lat ? Chlopak normalnie sie pyta a Wy jakies .......y gadacie.
Poziom niczym z onetu
sorel
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sorel