Boleck napisał(a):

|
Bujacie w obłokach, naszą "strategią transferową" jest branie zawodników za friko, nikt tu nie zamierza za nic płacić a wy już sobie dzielicie kasę za Brożka, pamiętam jak przed letnim okienkiem kibice rozpisywali się kogo to będzie można kupić za kasę z Dudki, u nas wzmocnienia za kasę to tylko decyzja właściciela, jeśli pan i władca dalej będzie prowadził swoją politykę odnośnie klubu, to zimowe okienko będzie oznaczało co najwyżej mocno wzmożone testy i kupowanie wiekowych zawodników bez formy ale z kartą na ręku i z rozpoznawalnym nazwiskiem.
|
Oj chyba masz racje. A już to pisałem, ale napisze jeszcze raz. Jeżeli w tym okienku transferowym nie
wzmocni nas chociaż dwóch zawodników to będzie to jasne Cupiał myśli o jednym: "Sprzedam z Wisły to co się da, a potem sprzedam Wisłę"