Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GroszekR22
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
4443
31.10.2008, 11:02
To jak z tą Wisłą bierze jakiś zawodników nowych czy nie
Tylko Ty, w moim sercu Ty, jedna jedyna, niepokonana, Wisła KOCHANA!
GroszekR22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GroszekR22
Znajdź inne posty napisane przez GroszekR22