Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4442
Stary 31.10.2008, 10:48
Bujacie w obłokach, naszą "strategią transferową" jest branie zawodników za friko, nikt tu nie zamierza za nic płacić a wy już sobie dzielicie kasę za Brożka, pamiętam jak przed letnim okienkiem kibice rozpisywali się kogo to będzie można kupić za kasę z Dudki, u nas wzmocnienia za kasę to tylko decyzja właściciela, jeśli pan i władca dalej będzie prowadził swoją politykę odnośnie klubu, to zimowe okienko będzie oznaczało co najwyżej mocno wzmożone testy i kupowanie wiekowych zawodników bez formy ale z kartą na ręku i z rozpoznawalnym nazwiskiem.
Odpowiedz cytując