Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 31.10.2008, 10:45
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Przecież to zupełnie inni piłkarze, inne predyspozycje, a za tym inne zadania. Mauro ma rozbijać akcje na środku (razem z Sobolem) i głównie z tego jest rozliczany, a Tomas się do tego zupełnie nie nadaje -> za mały z za dużym ciągiem na bramkę; w środku zostałaby po nim tylko dziura - albo zapędziłby się pod pole karne albo przebiegliby się po nim przeciwnicy.
a co to gramy z Barceloną że mamy sie bać postawić na jednego ofensywnego piłkarza więcej kosztem defensora i jeszcze jedna uwaga tak jak Jiraskowi można zarzucić słabą gre w defensywie to Cantoro słabą gre w ofensywie a to jest trochę dziwne skoro kiedyś byl stricte ofensywnym graczem, Sobolewski jakoś daje rade w ofensywie

Cantoro ma rok na udowodnienie że warto z nim przedłużyć kontrakt ale fajnie jak by to nie odbywało sie kosztem Jiraska który może też potrzebuje takiego komfortu grania w pierwszej "11" jak ma Cantoro i Łobodziński niezależnie od formy jaka prezentują

podobnie sprawa sie ma z Małeckim bo widać że chłopak ma tzw. smykałkę do gry i potencjał na przynajmniej drugiego Boguskiego