|
Transfer Janusza uważam za świetny pomysł .Leo benhaker niech go obserwuje i powoła.Czy taki smolarek czy krzynówek są obecnie lepsi od Gancarczyka czy nasego Rafała.
Może trener Skorża pomyśli o Bieniuku ,który wrócił do Polski.Niech Buzałe obserwuję też ciekawy zawodnik.
Wielkopolska Wisła Kraków.
Kraków do nas należy.Mistrz mistrz nasz TS!
|