Wyświetl pojedynczy post
paruwka2
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4441
Stary 31.10.2008, 10:20
Transfer Janusza uważam za świetny pomysł .Leo benhaker niech go obserwuje i powoła.Czy taki smolarek czy krzynówek są obecnie lepsi od Gancarczyka czy nasego Rafała.
Może trener Skorża pomyśli o Bieniuku ,który wrócił do Polski.Niech Buzałe obserwuję też ciekawy zawodnik.
Wielkopolska Wisła Kraków.
Kraków do nas należy.Mistrz mistrz nasz TS!
Odpowiedz cytując