|
Zarówno Gancarczyk jak i Ivanovski to są dobre pomysły. Jak już dostaniemy te 4 mln euro za Brożka, to można np. za 1,5 kupic ten duet. W ataku by się fantastycznie uzupełniali. Janusz jest jeszcze szybszy niż Brożek, pozatym bardzo przebojowy, znowu Filip silny i skuteczeczny. Atak na wzór Heskey - Owen.
Gancarczyk, to dla mnie piłkarz który na przekroju ostatnich 5 lat, zrobił na mnie największe wrażenie, jesli chodzi o potencjalnych skrzydłowych do Wisły.
|