Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 31.10.2008, 09:29
Bo to nie jest stadion Korony Kielce jak się nie mylę, tylko stadion miejski, stąd szare krzesełka, choć jak widać, na wielu stadionach jakoś można było się dogadać
Odpowiedz cytując