Temat
:
[zaległa 1. kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów, niedziela 02.11, godz. 17.00
Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
19
31.10.2008, 01:30
W niedzielę będzie wysokie i zdecydowane zwycięstwo!
A na osłodę Panu Gerardowi Cieślikowi, żeby nie było mu aż tak bardzo żal jego ukochanych Niebieskich,
należy dodać, że zwycięży druga jego ulubiona drużyna - krakowska Wisła.
Plastman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Plastman
Znajdź inne posty napisane przez Plastman