Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 31.10.2008, 01:30
W niedzielę będzie wysokie i zdecydowane zwycięstwo!

A na osłodę Panu Gerardowi Cieślikowi, żeby nie było mu aż tak bardzo żal jego ukochanych Niebieskich,
należy dodać, że zwycięży druga jego ulubiona drużyna - krakowska Wisła.
Odpowiedz cytując