Witam wszystkich Wislakow

zapowiada sie super mecz jak i na trybunach tak i na boisku.W naszym obozie pelna mobilizacja chyba wyjazd tej rundy przynajmniej dla mnie bez watpienia.Wszystkie bilety wysprzedane ale chodza sluchy ze ma byc dodatkowa pula 200-300 tylko ze wasza klatka miesci 1000 wiec nie wiem jak to bedzie.Szykucie gardla bo my damy z siebie wszystko tego mozecie byc pewni.Mysle ze bez bluzgow sie obejdzie ostatnio jak bylismy u was to kazdy kto chcial bluzgac byl ucioszany.mniejmy dla siebie szacunek!!niech wygra lepszy! i na trybunach i na boisku!pozdRo od Niebieskich!do zobaczenia w niedziele