Aro1234 napisał(a):

|
Owszem Boniek to było po prostu najmniejsze zło i dlatego jego chciałem. Faktycznie nie był to może odpowiedni człowiek na to stanowisko ale na pewno lepszy niż komuch Lato i bandyta Kręcina... A Lato kompromituje nas od początku... Świetnie... Ciekawe co powie następnym razem? Może od razu niech wyjebie Leo i zatrudni Engela albo Strejlaua..
|
No co ty przecież Wójcik teraz będzie trenerm reprezentacji.
A tak na powaznie to kolejne kilka lat w plecy i coraz dalej cały piłkarski świat nam odleci. Smutno.