Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 30.10.2008, 23:41
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Owszem Boniek to było po prostu najmniejsze zło i dlatego jego chciałem. Faktycznie nie był to może odpowiedni człowiek na to stanowisko ale na pewno lepszy niż komuch Lato i bandyta Kręcina... A Lato kompromituje nas od początku... Świetnie... Ciekawe co powie następnym razem? Może od razu niech wyjebie Leo i zatrudni Engela albo Strejlaua..
No co ty przecież Wójcik teraz będzie trenerm reprezentacji.

A tak na powaznie to kolejne kilka lat w plecy i coraz dalej cały piłkarski świat nam odleci. Smutno.
Odpowiedz cytując