Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 30.10.2008, 23:22
Grzesiu Lato,slowa zamienil stryjek siekierke...itd...to jedyne co mii sie tu nasuwa na mysl.
Zygac mi sie chce jak widze tych Kolatorow ,Kozminskich i cala bande na tych ich "walnych zjazdach".


Precz z komuną.

sambo napisał(a):Wyświetl post
1.
2. Jest to bardzo bolesny cios dla ekipy rządzącej i spodziewam się, że w bardzo krótkim czasie z Grzegorza Lato zrobi się Grzegorz L. - będzie to wojna na wyniszczenie. Tusk ma niewiele czasu do ! kwartału 2009 sprawa musi być już klarowna.

Czeka nas ciekawy okres
tez mi sie tak cos wydaje,kiedys ktorys posel PO powiedzial ze wojna dopiero sie zaczyna.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.10.2008 o godz. 23:27.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując