Grzesiu Lato,slowa zamienil stryjek siekierke...itd...to jedyne co mii sie tu nasuwa na mysl.
Zygac mi sie chce jak widze tych Kolatorow ,Kozminskich i cala bande na tych ich "walnych zjazdach".
Precz z komuną.
sambo napisał(a):

1.
2. Jest to bardzo bolesny cios dla ekipy rządzącej i spodziewam się, że w bardzo krótkim czasie z Grzegorza Lato zrobi się Grzegorz L. - będzie to wojna na wyniszczenie. Tusk ma niewiele czasu do ! kwartału 2009 sprawa musi być już klarowna.
Czeka nas ciekawy okres
|
tez mi sie tak cos wydaje,kiedys ktorys posel PO powiedzial ze wojna dopiero sie zaczyna.