Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 30.10.2008, 23:12
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Betafence prezesem.
Lato jest gamoniem, wiec przynajmniej bedzie smiesznie.
raczej żenada maksymalna. K....a mać nie liczyłem dzisiaj na nic ale nie zmienia to faktu ze mnie krew zalewa jak widze Late pieprzącego od rzeczy ze" chce żeby Polacy grali jak dawniej" no ja pie...e czy ja do końca życia będę zmuszony oglądać powtórki z Wembley '73?

Właściwie to zamienił stryjek siekierke na kijek--> już o zgrozo wolałem Listka no przynajmniej miał kontakty w Europie a Lato...nosz #$%^& nie wytrzymam.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując