sciagniecie gancarczyka uwazam, za bardzo dobry pomysl,
natomiast ivanovski

glupota. pamietam, jak komentowano mecze groclinu niedawno i jak zawsze powatrzano, ze filip nigdy nie splacil tych 800 kola ktore drzymala za niego wylozyl i ze boss coraz bardziej tracil do niego cierpliwosc. w tym sezonie co prawda strzela, ale juz byla jedna kielbasa co bramek w sezonie nastrzelala a potem zmienila sie w cieniutka parowe
