Wyświetl pojedynczy post
firstborn
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4436
Stary 30.10.2008, 22:18
sciagniecie gancarczyka uwazam, za bardzo dobry pomysl,

natomiast ivanovskiglupota. pamietam, jak komentowano mecze groclinu niedawno i jak zawsze powatrzano, ze filip nigdy nie splacil tych 800 kola ktore drzymala za niego wylozyl i ze boss coraz bardziej tracil do niego cierpliwosc. w tym sezonie co prawda strzela, ale juz byla jedna kielbasa co bramek w sezonie nastrzelala a potem zmienila sie w cieniutka parowe
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś

El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż

Tylko Wisła TS!!!!
Odpowiedz cytując