Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
3226
30.10.2008, 22:06
kormi
napisał(a):
kojarzy ktoś co to za nuta leciała wczoraj w czasie przerwie meczu? taki polski rap o stadionie piłce itd
chodzi Ci pewnie o wielki przeboj poznańskiego slowika re-me-s cup cup cup
http://pl.youtube.com/watch?v=8JxY4ZSUSZQ
Powód: orto
Ostatnio edytowane przez kriz69 : 30.10.2008 o godz. 22:07.
kriz69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriz69
Znajdź inne posty napisane przez kriz69