Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3226
Stary 30.10.2008, 22:06
kormi napisał(a):Wyświetl post
kojarzy ktoś co to za nuta leciała wczoraj w czasie przerwie meczu? taki polski rap o stadionie piłce itd
chodzi Ci pewnie o wielki przeboj poznańskiego slowika re-me-s cup cup cup
http://pl.youtube.com/watch?v=8JxY4ZSUSZQ
Powód: orto
Ostatnio edytowane przez kriz69 : 30.10.2008 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując