Wyświetl pojedynczy post
1906_wislak_1906
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 30.10.2008, 22:03
Ktoś wie kiedy oddadzą do użytku rozkopany fragment Al. Pokoju tuż przed rondem grzegórzeckim?
Przez ten pseudo remont czas powrotu z pracy wydłużył mi się o 30 minut :/
Odpowiedz cytując