Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
1906_wislak_1906
Member
Od: 05.2005
Offline
#
122
30.10.2008, 22:03
Ktoś wie kiedy oddadzą do użytku rozkopany fragment Al. Pokoju tuż przed rondem grzegórzeckim?
Przez ten pseudo remont czas powrotu z pracy wydłużył mi się o 30 minut :/
1906_wislak_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1906_wislak_1906
Znajdź inne posty napisane przez 1906_wislak_1906