sorel napisał(a):

|
Czym obrobic mp3 ? Tzn chce wyciac kawalek ze srodka.
|
Ściągnij sobie programik Audacity. Darmowy i bardzo przydatny, bez problemu wytniesz kawalek z piosenki. Jezeli przy zapisywaniu mp3 poprosi programik o pliczek "lame" to zaznacz go w folderze winampa

Pozdro