Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3225
Stary 30.10.2008, 21:54
sorel napisał(a):Wyświetl post
Czym obrobic mp3 ? Tzn chce wyciac kawalek ze srodka.
Ściągnij sobie programik Audacity. Darmowy i bardzo przydatny, bez problemu wytniesz kawalek z piosenki. Jezeli przy zapisywaniu mp3 poprosi programik o pliczek "lame" to zaznacz go w folderze winampa Pozdro
Powód: Literówka :P
Ostatnio edytowane przez buldus : 30.10.2008 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując