Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kormi
Member
Od: 09.2007
Offline
#
3224
30.10.2008, 21:38
kojarzy ktoś co to za nuta leciała wczoraj w czasie przerwie meczu? taki polski rap o stadionie piłce itd
nie kłóć się z idiotą, bo zawsze sprowadzi rozmowę na swoj poziom i pokona doświadczeniem
kormi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kormi
Znajdź inne posty napisane przez kormi