koyoot napisał(a):

|
Nawet tak nie zartuj... Jak pisalem wielokrotnie. Jesli chce sie pograc teraz przy obecnych cenach czesci i podzespolow to minimum jest geForce 8800 GT lub Radeon HD 4850(ze wskazaniem na ten drugi szczegolnie w wersji podkreconej bo nawet wtedy Zotac AMP 8800 GT mu do piet nie dorasta).
|
Nie rozumiesz. Po co mi aż taka dobra karta graficzna ? Droga i dużo energii pobiera. Dla mnie wystarczy jak PES 6 na najwyższych detalach szedł i filmy w HD a reszta to mi lotto