Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 30.10.2008, 21:36
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Nawet tak nie zartuj... Jak pisalem wielokrotnie. Jesli chce sie pograc teraz przy obecnych cenach czesci i podzespolow to minimum jest geForce 8800 GT lub Radeon HD 4850(ze wskazaniem na ten drugi szczegolnie w wersji podkreconej bo nawet wtedy Zotac AMP 8800 GT mu do piet nie dorasta).
Nie rozumiesz. Po co mi aż taka dobra karta graficzna ? Droga i dużo energii pobiera. Dla mnie wystarczy jak PES 6 na najwyższych detalach szedł i filmy w HD a reszta to mi lotto
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując