Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
245
30.10.2008, 21:21
Lato juz pi*rdolnal gafe ze Euro razem z Niemcami
.Nie wiedzialem ze to taki głab .Listkiewicz przynajmniej nie byl taki glupi , no ale beton wybral co chcial haha
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho