|
nie spieszyłbym się ze skreślaniem Ukrainy. Owszem, problemy mają, każdego mniej lub bardziej ten kryzys dotknął lub dotknie.
Ale jak przycisną, to stadiony wybudują. Reszta to dodatek, miło jak jest infrastruktura ale bez autostrad grać można. Zobaczymy jak z hotelami sobie poradzą, choć jak puszczą na prywatne inwestycje - to problemu nie będzie.
Najgłupsze, co nasze władze mogłyby zrobić, to od Ukrainy się tyłem odwracać. Wzdłuż naszych granic wielu przyjaciół nie ma, po co sobie dokładać następnych zniechęconych.
Co innego jak oficjalnie powiedzą - odpuszczamy.
Tak czy tak , co mnie cieszy, nie ma wyjścia - jechać z naszym stadionem na R22 i nie oglądać się.
Nigdy i nikomu nie zawadzi , jak już będzie a przyda się do niejednego. Naszej Wisełce przede wszystkim. Reszta mnie jakby mniej boli.
|