Aro 1234 napisał:
Cytat:
|
Cóż, po prostu szkoda. :( Boniek miał pomysł na uzdrowienie tego, ale niestety, znów zadziałały obawy przed utratą pensyjek ... :( żal żal żal...
|

Chyba żartujesz. Sugerujesz, że Boniek to jedna biała owieczka w stadzie czarnych owiec ?

Od lat siedział w tym bagnie i nie tylko udawał, że jest OK ale kręcił swoje wały np. z prawami do transmisji telewizyjnych (ma taką firemkę). Był WICEPREZESEM PZPN-u , a nie szaraczkiem.
Media jak widać zrobiły niezłą wodę z mózgu ogladaczom TV.