Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 30.10.2008, 20:55
Aro 1234 napisał:
Cytat:
Cóż, po prostu szkoda. :( Boniek miał pomysł na uzdrowienie tego, ale niestety, znów zadziałały obawy przed utratą pensyjek ... :( żal żal żal...
Chyba żartujesz. Sugerujesz, że Boniek to jedna biała owieczka w stadzie czarnych owiec ? Od lat siedział w tym bagnie i nie tylko udawał, że jest OK ale kręcił swoje wały np. z prawami do transmisji telewizyjnych (ma taką firemkę). Był WICEPREZESEM PZPN-u , a nie szaraczkiem.
Media jak widać zrobiły niezłą wodę z mózgu ogladaczom TV.
Odpowiedz cytując