Widziałem Ivanovskiego w kilku meczach w tym sezonie, bardzo się zmienił ale Brożek to nie jest, Żurawski też nie za to najbliżej mu do Frankowskiego i Rasiaka (takie połączenie). To co ma to zazwyczaj strzela, piłka go szuka w polu karnym. Ponadto ma dobre warunki fizyczne, mocno walczy z przodu z obrońcami.
+
duża skuteczność
zaangażowanie i waleczność
umiejętność gry kombinacyjnej
-
mała szybkość
drybler z niego średni
Ale dla mnie to dobry pomysł, w Wiśle nie strzelałby mniej goli niż w Polonii
PS
To tylko taka ściema z tym Ivanovskim, jak z Jodłowcem czy Neiem żeby odwrócić naszą uwage od planowanej sprzedaży Pawła! Myślą że to kupimy?
