Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3222
Stary 30.10.2008, 20:45
WzT napisał(a):Wyświetl post
Miałem kiedyś podobny problem i po prostu "odkurzyłem" trochę wnętrze a szczególnie wentylatory.
Jeśli to nie pomoże a sam specjalnie nie jesteś super obcykany to lepiej nie kombinuj tylko poproś bardziej kogoś kumatego w tych sprawach o pomoc, a szczególnie nie kombinuj za wiele w biosie bo możesz sie załatwić jeszcze bardziej jeśli coś nieodpowiednio poustawiasz.
okazalo sie, ze po prostu wiatrak od zasilacza sie nie ruszał, więc zaliczacz grzejąc sie grzał też całe wnętrze kompa. popchnięcie wiatraka długopisem załatwiło sprawe jak na razie
Odpowiedz cytując