flamengista napisał(a):

|
Ale najbardziej mnie rozwala, że w artykule zdanie z forum traktowane jest jak zdanie ogółu - wszystkich kibiców
|
Zadna nowosc.
PS. A ze wszystkich, to jest pewne. No moze prawie wszystkich.
Cytat:
|
To tak jakby wnioskować o zdaniu Wiślaków po lekturze naszego forum.
|
Czesto tak bylo.
Tak jak ostatnio jakis leb zalozyl temat o jakichs biletach, ze mu ktos sie w kolejke wjebal i po 20 minutach na interii afera ze 50 bandytow wpadlo pod kasy i zabralo wszystkim bilety.
Wbrew pozorom to forum czyta multum osob, psy, media itp i czesto stad czerpia informacje na dany temat ktore przelewaja do wlasnego wiadra.
Wiec warto trzymac fason i uwazac co sie pisze.